Permainan 2019

PERMAINAN(PENYELARAS: NOR AZIAN BT. MIOR HASHIM)

 

BADMINTON   BOLA TAMPAR   BOLA BALING
1.      Chan Kin Peoh (K)

2.      Kwan Gook Siew (PK)

3.     Zainab Bt. Ahmad

4.     Pn. Roziana Bt. Kamaruddin

 

  1.En. Mohd Rosli B.. Salleh (K)

2.En. Wan Jamaludin B. Hasan (PK)

3.  Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah

4. Pn. Mardiah Bt. Muhammad

5.  Norrizan Bt. Seman

  1. Zuriana Bt. Jusoh (K)

2. Balu A/L Krishnana (PK)

3. Nor Azura Bt. Osman

4. Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

5. Nuzilah Bt. Shafie

 

MEMANAH   BOLA JARING   BOLA SEPAK
1.      Siti Zuraidah Bt. Abdul (K)

2.      Rosdi B. Mat Hussain (PK)

3.     Kamariah Bt. Zainuddin

4.    Hasniza Bt. Teh

 

 

  1.       Norhafizah Bt. Sultan (K)

2.       Syuhada Bt. Abdullah (PK)

3.       Nor Aishah Bt. Abdullah @ Ibrahim

4.       Razmarina Bt. A. Rasak

 

  1.       Zanal Abidin B. Razak (K)

2.       Mhafuz b. Ahmad (PK)

3.       Ismayazan B. Ismail

4.       Nazri B. Aziz

 

PINGPONG   SEPAK TAKRAW   CATUR
1.      Rafidah Bt. Dahalan (K)

2.      Mohd Mohathir B. Jamaludin (PK)

3.      Wan Aziah Bt. Abd. Kadir

4.      Yeam Koon Peng

  1.  Mohd. Anuar B. Salleh (K)

2.  Nazri B. Muhammad (PK)

 

  1.      Khatini Bt. Othman (K)

2.      Effa Rina Bt. Mohd Matore (PK)

3.  Aznita Bt. Ahmad Nawawi

4.  Sharifah Hanum Bt. Syed Omar

OLAHRAGA   SAHIBBA   KAROM
1.       Supardi B. Mohd Sani (K)

2.       Raha Bt. Abdul Rahman (PK)

3.       Rosdi B. Mat Hussain

4.       Sazliena Bt. Hamzah

5.       Junainah Bt. Mohd Yunos

6.       Nor Saedah Bt. Che Ree

 

  1.      Sharipah Aishah Bt. Syed Abdullah

2.      Fatimah Bt. Abd. Razak

3.   Asmiza Bt. Omar

 

  1. Sharifah Bt. Hj. Alwi

2. Siti Nur Hidayah Bt. Amin

 

BOLING TENPIN   TAEKWANDO   SKUASY
 

1.      Pn. Hjh. Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

2.      Wan Abdul Hadi B. Wan Yusof

3.   Mohd Mohathir B. Jamaludin

4.   Laila Bt. Abdullah

5.   Nazri B. Mohammad

   

1.       Khairar Bt. Abdul Mutalib

2.       Najmah Bt. Tarmidzi

3.       Juwaini Bt. Arshad

4.       Chan Kin Peoh

  1.       Supardi B. Mohd Sani

2.       Aslinda Bt. Paat

 

      

PROGRAM PEMBANGUNAN ELIT
PENYELARAS PROGRAM
SETIAUSAHA KOKURIKULUM

SETIAUSAHA SUKAN

PENASIHAT SKUASY

PENASIHAT BOLING TENPIN

PENASIHAT TAEKWANDO

OLAHRAGA

SKUASY

BOLA JARING

BOLING TENPIN

TAEKWANDO

GURU RUMAH TAHUN 2019

 

ISKANDAR (KUNING)   CHULAN(HIJAU)
  1. Rafidah Bt. Dahlan (K)
  2. Sazliena Bt. Hamzah (PK)
  3. Khairul Akmal B. Abdul Kadir

4.      Ismayazan B.Ismail

  1. Wan Abdul Hadi B. Wan Yusof
  2. Halimatun Bt. Kechik
  3. Khatini Bt. Osman
  4. Fatimah Bt. Abdul Razak
  5. Mohd Anuar B. Mohd Salleh
  6. Effa Rina Bt. Mohd Matore
  7. Mardiah Bt. Mohamad
  8. Ainor Salikin Bt. Jamaludin
  9. Kamariah Bt. Zainuddin
  10. Khairar Bt. Abdul Mutalib
  11. Noor Izura Bt. Ali
  12. Siti Diana Bt. Daud
  13. Yeam Koon Peng

 

PENASIHAT : ZULKIFLY B. BAHAROM

 

1. 1.      Yeo Siew Tin(K)

1.       Nor Hafizah Bt. Sultan(PK)

  1. Mohamad Fauzi B. Hussain
  2. Wan Jamaludin B. Hasan

4.       Mohd Mohathir B. Jamaludin

5.       Raha Bt. Abdul Rahman

  1. Norrizan Bt. Seman

7.       Nur Atikah Bt. Mohd Zain

  1. Kwan Gook Siew
  2. Asmiza Bt. Omar
  3. Laila Bt. Abdullah
  4. Norzakiah Bt.  Ramlan
  5. Razmarina Bt. A.Rasak
  6. Roziana Bt. Kamaruddin
  7. Sharifah Hanum Bt. Syed Omar
  8. Siti Zuraidah Bt. Abdul

16.    Wan Aziah Bt. Abdul Kadir

 

 

PENASIHAT : NORHAYATI BT. ABD HAMID

ABDULLAH(BIRU)   IDRIS (MERAH)
1.      Junainah Bt. Mohd Yunos (K)

2.      Zainab Bt. Ahmad (PK)

3.      Nazri B. Aziz

4.      Nazri B. Muhammad

5.      Zainal Abidin B. Razak

6.      Radzali B. Ahmad

7.      Hana Zafinaz Bt. Md Hanafiah

8.      Alwiyaton Bt. Alwi

9.      Aliza Bt. Othman

10.  Aznita Bt. Ahmad Nawawi

11.  Chew Bee Keow

12.  Fairus Fariza Bt. Abdul Karim

13.  Sharifah Bt. Hj. Alwi

14.  Nor Mahani Bt. Ismail

15.  Nooraini Bt. Ab. Manaf

16.  Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

17.  Shuhada Bt. Abdullah

 

 

PENASIHAT: ALWIYATON BT. ALWI

 

1. 1.      Munirah Bt. Jidin(K)

2.      Hasniza Bt. Teh (PK)

3.      Chan Kin Peoh

4.      Balu  A/L Krishnan

5.      Zuriana Bt. Jusoh

6.      Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

7.      Nor Azian Bt. Mior Hashim

8.      Jamaliah Bt. Ahmad

9.      Nor Azura Bt. Osman

10.  Norsaedah Bt. Che’ Ree

11.  Nuzilah Bt. Shafiee

12.  Sharifah Aishah Bt. Syed Abdullah

13.  Nur Juwaini Bt. Arshad

14.  Siti Nur Hidayah Bt. Amin

15.  Nor Aisyah Bt. Abdullah

16.  Hazrin Hafiza Bt. Mat Salim

 

 

PENASIHAT : ZAINAB BT. MOHAMAD RAZALLI