Unit Uniform 2019

UNIT BERUNIFORM (PENYELARAS : NOR AZURA BT. OSMAN)

 

 

ANGKATAN PERKHIDMATAN AWAM (APAM)   PERSATUAN BULAN SABIT MERAH
1.      Nor Atikah Bt.Mohd Izani (K)2.      Hasniza Bt. Teh(PK)

3.      Nor Aishah Bt. Abdullah @ Ibrahim

4.      Wan Jamaludin B.. Hasan

5.      Mohd Mohathir B. Jamaludin

6.      Noorhafizah Bt. Sultan

7.      Nurul Asma Bt. Kadir

  1.      Roziana Bt. Kamaruddin (K)2.      Effa Rina Bt. Mohd Matore (PK)

3.      Mohd Anuar B. Mohd Salleh

4.      Norhayati Bt. Abdul Hamid

5.      Nuzilah Bt. Shafiee

6.      Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah

7.      Chan Kin Peoh

8.      Zainal Abidin B. Razak

9.      Supardi B. Mohd Sani

 

KADET POLIS   KADET REMAJA SEKOLAH
1.      Pn. Aznita Bt. Ahmad Nawawi (K)2.      Siti Zuraidah Bt. Abdul (PK)

3.      Nor Saedah Bt. Che Ree

4.      Rosdi B. Mat Hussain

5.      Halimaton Bt. Kechik

6.      Nor Azura Bt. Osman

7.      Mohd. Fauzi B. Hussain

8.      Mohd Rosli B. Salleh

  1.      Laila Bt. Abdullah(K)2.      Nazri B. Muhammad (PK)

3.      Hazrin Nafiza Bt. Mat Salim

4.      Wan Abdul Hadi B. Wan Yusof

5.      Zainab Bt. Ahmad

6.      Aslinda Bt. Paat

7.      Fatimah Bt. Abd Razak

8.      Hazrin Nafiza Bt. Mat Salim

9.      Shuhada Bt. Abdullah

PENGAKAP   PUTERI ISLAM
1.      Nor Azian Bt. Mior Hashim (K)2.      Ismayazan B. Ismail (PK)

3.      Sharifah Aisyah Bt. Syed Abdullah

4.      Nor Mahani Bt. Ismail

5.      Kamariah Bt. Zainuddin

6.      Khatini Bt. Othman

7.      Balu A/L Krishnan

8.      Razmarina Bt. A. Rasak

9.      Radzali B. Ahmad

  1.      Sazliena Bt. Hamzah (K)2.      Siti Nurhidayah Bt. Amin (PK)

3.      Asmiza Bt. Omar

4.      Wan Aziah Bt. Abd Kadir

5.      Sharifah Bt. Hj. Alwi

6.      Mardhiah Bt. Muhammad

7.      Nor Zakiah Bt. Ramlan

8.      Sharifah Hanum Bt. Syed Omar

PANDU PUTERI   PENGAKAP PENDIDIKAN KHAS
1.      Norrizan Bt. Seman (K)2.      Junainah Bt. Mohd Yunos (PK)

3.      Rafidah Bt. Dahlan

4.      Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

5.      Zuriana Bt. Jusoh

6.      Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

7.      Kwan Gook Siew

8.      Raha Bt. Abdul Rahman

9.      Yeam Koon Peng

  1.       Chew Bee Keow(K)2.      Aliza Bt. Othman (Pen)

3.      Siti Diyana Bt. Daud

4.      Ainor Salikin Bt. Jamaludin

5.      Jamaliah Bt. Ahmad

6.      Nooraini Bt. Ab Manaf

7.      Munirah Bt. Jidin

8.      Yeo Siew Tin

9.      Nazri B. Aziz

 
KADET REMAJA SEKOLAH (PENTADBIR)
1.      Ahmad Jefri B. Kamil2.      Maznah Bt. A. Manan

3.      Razitah Bt. Nurawi

4.      Ainuddin B. Muhammad

5.      Amran B.Marhamdan

6.      Zulkifly B. Baharom

7.      Zainab Bt. Mohd Razalli

8.      Alwiyaton Bt. Alwi

9.      Norhayati Bt. Abd Hamid