J/Kuasa Kurikulum 2019

JAWATANKUASA INDUK UNIT KURIKULUM

Pengerusi                                : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                :  Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                     :  Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                     : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                     : Amran Bin Marhamdan

Setiausaha Kurikulum             :  Najmah Bt Ahmad Tarmidzi

Pen. SU Kurikulum                    :  Norliyana Manjeet Bt Abdullah

AJK                                        : Semua Guru Kanan

: Semua Penyelaras Tingkatan

: Semua Setiausaha Peperiksaan

: Setiausaha Jadual Waktu

: Penyelaras Pusat Sumber

: Penyelaras Bestari

: Semua Guru Cemerlang

: Semua Ketua Panitia

: Guru Bimbingan dan Kaunseling

: Penyelaras Kurikulum Pendidikan Khas

 

JAWATANKUASA KELAS RANCANGAN KHAS

 

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 : Maznah Bt. A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Penyelaras                               :. Aznita Bt Ahmad Nawawi

Setiausaha                                . Effa Rina binti Mohd Matore

AJK                                         : Sharifah Bt. Hj.Alwi

: Tn. Hj. Nazri B. Muhammad

: Semua Guru Mata Pelajaran kelas RK

: Semua Guru Sains dan Matematik

 

 

JAWATANKUASA KELAS ALIRAN AGAMA (AA)

 

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 : Maznah Bt. A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Penyelaras                               : Nazri B. Mohammad

Setiausaha                                : Siti Nur Hidayah Bt. Amin

AJK                                         : Semua Guru Mata Pelajaran Kelas AA

JAWATANKUASA PENCERAPAN

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 :. Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      :  Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : Amran Bin Marhamdan

Penyelaras                               : Pn. Hjh Zainab Bt. Mohamad Razalli

Setiausaha                                : Pn. Hjh Khatini Bt Osman

AJK                                         : Semua Ketua Bidang

: Semua Guru Cemerlang

: Semua Ketua Panitia

 

JAWATANKUASA JADUAL WAKTU

 

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kmil

Timbalan Pengerusi                 :  Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                         : Amran Bin Marhamdan

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Syuhada Bt. Abdullah

:  Hasniza Bt Teh

:  Wan Jamaluddin B. Hasan

:  Fairus Fariza Bt. Abd Karim.

 

JAWATANKUASA MBMMBI

 

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 : .Maznah Bt. A. Manan

Naib Pengerusi 1                      :  Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Setiausaha 1                              : Norazura Bt Osman

Setiausaha 2                                : Sharifah Hanum Bt Syed Omar

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Guru Bahasa Melayu

: Semua Guru Bahasa Inggeris

: Semua Guru Sains dan Matematik

 

JAWATANKUASA PLC (Profesional Learning Communities)

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 : Maznah Bt. A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : Amran Bin Marhamdan

Penyelaras                                :  Norrizan Bt Seman

Setiausaha                                    : Siti Zuraidah Bt Abdul

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Ketua Panitia

: Semua Guru Mata Pelajaran

JAWATANKUASA VLE-FROG

                                                      

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 . Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : Amran Bin Marhamdan

Penyelaras                                :. Alwiyaton  Bt. Alwi

Setiausaha 1                             :  Wan Jamaluddin Bin.Hasan

Setiausaha 2                             :  Rafidah Bt Dahlan

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Ketua Panitia

: Semua Guru Mata Pelajaran

 

 

JAWATANKUASA INDUK PUSAT SUMBER SEKOLAH

 

Pengerusi                                    : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 :  Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhmmad

Naib Pengerusi 3                      : Amran Bin Marhamdan

Penyelaras                               : Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah

Setiausaha 1                             :. Shuhada Bt. Abdullah

Setiausaha 2                             :  Zainab Bt. Ahmad

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Penyelaras Bestari

 

 

 

JAWATANKUASA PROGRAM BANYAK MEMBACA / NILAM

 

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 : Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : En. Amran B. Marhamdan

Penyelaras                               : Pn. Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah

Setiausaha 1                             : Pn. Nor Saedah Bt. Che Ree

Setiausaha 2                             : Pn. Zainab Bt. Ahmad

AJK                                         : Semua Guru Bahasa Melayu

: Semua Guru Bahasa Inggeris

 

JAWATANKUASA HEADCOUNT

 

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 :. Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : Amran B. Marhamdan

Setiausaha                                : Pn. Yeam Koon Peng

Pen. SU                                     : Pn Nurul Asma Bt Kadir

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Ketua Panitia

: Setiausaha Peperiksaan Dalaman (pg & ptg)

: Semua Guru Mata Pelajaran

 

JAWATANKUASA i-THINK

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 :  Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      :  Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : Amran Bin Marhamdan

Penyelaras                               : Pn. Alwiyaton Bt. Alwi

Setiausaha 1                             : Pn. Siti Nur Hidayah Bt. Amin

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Ketua Panitia

 

 

 

JAWATANKUASA PENGURUSAN MAKMAL KOMPUTER

 

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 : Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : Amran Bin Marhamdan

Penyelaras                               :  Alwiyaton Bt. Alwi

Setiausaha 1                             :  Wan Jamaludin B. Hasan

Setiausaha 2                             : Hasniza Bt Teh

AJK                                         : Pn. Azlina Bt. Alang Wahab (PPM)

: Pn. Zoyah Bt. Harun

 

JAWATANKUASA PROGRAM KECEMERLANGAN AKADEMIK

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 :  Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bt Muhammad

Naib Pengerusi 3                      :  Amran B. Marhamdan

Penyelaras                               : Zulkifly Bin Baharom

Pen. Penyelaras                        : Zuriana Bt JUsoh

Penyelaras Tingkatan 1                        : Raha Bt. Abdul Rahma

Setiausaha                                : Noorhafizah Bt. Sultan

Penyelaras Tingkatan 2                        : Noraishah Bt. Abdullah@ Ibrahim

Setiausaha                                : Siti Nur Hidayah Bt. Amin

Penyelaras Tingkatan 3                        : Sazliena Bt Hamzah

Setiausaha                                : Nor Azian Bt Mior Hashim

Penyelaras Tingkatan 4                        : Khatini Bt Osman

Setiausaha                                : Nor Mahani Bt Ismail

Penyelaras Tingkatan 5                        :  Wan Aziah Bt Ab Kadir

Setiausaha                                :  Halimatun Bt Kechik

Penyelaras Kelas RK               :  Aznita Bt. Ahmad Nawawi

Setiausaha                                :  Effa Rina Bt Mohd Matore

Penyelaras Kelas AA               :   Nazri B. Muhammad

Setiausaha                                :   Siti Nur Hidayah Bt. Amin

AJK                                         : Semua Ketua Bidang

: Semua Ketua Panitia

: Setiausaha Peperiksaan Sekolah

: Setiausaha Kurikulum

: Guru Bimbingan dan Kaunseling

 

 

JAWATANKUASA PEPERIKSAAN

Pengerusi                                 : Ahmad Jefri Bin Kamil

Timbalan Pengerusi                 :  Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      :  Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 2                      : Ainuddin Bin Muhammad

Naib Pengerusi 3                      : En. Amran B. Marhamdan

Setiausaha Peperiksaan Sekolah          : Roziana Bt Kamaruddin

Pen. SU Peperiksaan Sekolah         :  Kwan Gook Siew

 

PEPERIKSAAN DALAMAN

 

Setiausaha Pagi                                    :  Razmarina Bt A. Rasak

: .Nur  Atikah Bt Mohd Izani

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Ketua Panitia

: Penyelaras Peperiksaan Awam Pendidikan Khas

: Jurulatih Mata Pelajaran

: Penyelaras PAJSK

: Penyelaras Psikometrik

 

PEPERIKSAAN AWAM

Setiausaha 1 SPM                    : Kamariah Bt Zainuddin

Setiausaha 2 SPM                    : Sharifah Hanum Bt Syed Omar

Setiausaha 1 PT3                     :  Mohammad Fauzi B. Hussain

Setiausaha 2 PT3                     :  Balu A/L Krishnan

UJIAN LISAN BERASASKAN SEKOLAH (ULBS)

PENTAKSIRAN LISAN BERASASKAN SEKOLAH (PLBS)

 

Ketua Pentaksir ULBS (BM)    :  Wan Abd Hadi B. Wan Yusof

Ketua Pentaksir ULBS (BI)      :  Kwan Gook Siew

Ketua Pentaksir  PLBS (BM))  :  Sharipah Aishah Bt. Syed Abdullah

:  Siti Zuraidah Bt. Abdul

Ketua Pentaksir  PLBS (BI       :  Nor Azura Bt. Osman

:  Zainal Abidin B. Razak

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Ketua Pantia

: Semua Guru Mata Pelajaran

 

 

 

JAWATANKUASA PENTAKSIRAN BERASASKAN SEKOLAH

 

Pengerusi                                 : HAJI AHMAD JEFRI BIN HAJI KAMIL

Timbalan Pengerusi                 : Cik Hjh. Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 1                      : Pn. Faridah Hanim Bt. Mohd Jamli

Naib Pengerusi 2                      : Pn. Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 3                      : En Ahmad Zaini B Sulong

Naib Pengerusi 4                      : Cik Norgayah Bt. Mat Sagap

Naib Pengerusi 5                      : En. Amran B. Marhamdan

Setiausaha 1                             : Pn. Norhayati Bt. Abd Hamid

Setiausaha 2                             : Pn. Hjh Mardiah Bt Mohamad

AJK                                         : Semua Guru Kanan

: Semua Ketua Panitia

: Semua Guru Mata Pelajaran

 

KETUA PENTAKSIR MATA PELAJARAN

 

Sains PT3                                 :  Yeam Koon Peng

Sains SPM                                :  Nuzilah Bt. Shafi’ee

Biologi SPM                             :  Mohammad Fauzi B. Hussain

Fizik SPM                                :  Kamariah Bt. Zainuddin

Kimia SPM                              : Nor Mahani Bt. Ismail

Pendidikan Moral SPM                        : Balu A/L Krishnan

Pendidikan Seni Visual SPM    :  Sharifah Hanum Bt. Syed Omar

Geografi PT3                           :  Chan Kin Peoh

Sejarah SPM                            : Norrizan Bt. Seman

Pendidikan Islam SPM             : Mohd Anuar Bin Mohd Salleh

Pendidikan Islam PT3              :  Asmiza Bt. Omar

Grafik Kom Teknologi SPM    :  Mohamad Rosli B. Saleh

Perakaunan SPM                 :  Zuriana Binti Jusoh

Perniagaan SPM                  Alwiyaton Bt Alwi

Matematik Tambahan SPM      :  Nuzilah Bt. Shafiee

Reka Cipta SPM                       : Roziana Bt. Kamaruddin

SRT PT3                                  : Fatimah Bt. Abdul Razak

KHB (SRT) PT3                       : Nor Azian Bt. Mior Hashim

KHB (KT) PT3                        :  Balu A/L Krishnan

 

 

 

 

 

 

KETUA PANITIA MATA PELAJARAN

 

BIDANG KEMANUSIAAN

 

Ketua Bidang                          : Zulkifly Bin Baharom

PJPK                                        :  Aslinda Bt.Paat

Geografi                                  :  Khairar Bt Abdul Mutalib

Sejarah                                     :  Norrizan Bt. Seman

Pendidikan. Seni                      :  Sharifah Hanum Bt. Syed Omar

Pendidikan Moral                    :  Balu A/L Krishnan

PSK                                         :  Zainab Bt. Ahmad

Pendidikan Islam                     :  Mohd Anuar B Mohd Salleh

Bahasa Arab                            :  Mohd Nazri B. Mohammad

Sains Sukan                             :  Halimatun Bt. Kechik

KKQ                                        :  Siti Nur Hidayah Bt. Amin

 

BIDANG BAHASA

 

Ketua Bidang                          :  Zainab Bt. Mohamad Razalli

Bahasa Melayu                                    :  Sharipah Aishah Bt Syed Abdullah

Bahasa Inggeris                                    :  Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

Kesusasteraan Melayu             :  Nor Saedah Bt. Che Ree

 

 

BIDANG SAINS DAN MATEMATIK

 

Ketua Bidang                          : Norhayati Bt Abdul Hamid

Sains                                        : Yeam Koon Peng

Matematik                                : Khatini Bt. Osman

Fizik                                        :  Kamariah Bt. Zainuddin

Kimia                                       :  Nor Mahani Bt. Ismail

Biologi                                     : Mohammad Fauzi B. Hussain

Matematik Tambahan                :  Nuzilah Bt Shafiee

 

 

 

BIDANG TEKNIKAL DAN VOKASIONAL

 

Ketua Bidang                            :. Alwiyaton Bt. Alwi

Grafik Komunikasi dan Tek.  : Mohamad Rosli B. Salleh

Asas Sains Komp /S.Komp.     : Hasniza Bt Teh

Perakaunan                               : Zuriana Bt Jusoh

Perniagaan                               :  Supardi Bin Mohd Sani

Reka Bentuk Teknologi                       : Nor Azian Bt. Mior Hashim

Reka Cipta                               : Roziana Bt. Kamaruddin

Sains RT                                  : Fatimah Bt. Abdul Razak

 

 

 

 

 

PENYELARAS DAN GURU TINGKATAN

 

TINGKATAN 1

Penyelaras                               : Raha Bt. Abdul Rahman

Setiausaha                                : Noorhafizah Bt. Sultan

NAMA GURU TINGKATAN

Tingkatan 1 RK                                    : Sharipah Aishah Bt. Yed Abdullah

Tingkatan 1 AA                                   : Nazri B. Muhammad

Tingkatan 1 Kreatif                  : Nur Atikah Bt. Mohd Izani

Tingkatan 1 Holistik                : Raha Bt. Abdul Rahman

Tingkatan 1 Inovatif                : Zainab Bt. Ahmad

Tingkatan 1 Realistik               : Noorhafizah Bt. Sultan

 

 

 

TINGKATAN 2

Penyelaras                              : Noraishah Bt. Abdullah@ Ibrahim

Setiausaha                               : Rafidah Bt. Dahlan

 

NAMA GURU TINGKATAN

Tingkatan 2 RK                                   : Chan Kin Peoh

Tingkatan 2 AA                                   : Siti Nur Hidayah Bt. Amin

Tingkatan 2 Kreatif                  : Rosdi B. Mat Husain

Tingkatan 2 Holistik                   : Nur Juwaini Bt. Arshad

Tingkatan 2 Inovatif                : Noraishah Bt. Abdullah@ Ibrahim

Tingkatan 2 Realistik               : Rafidah Bt. Dahlan

 

 

TINGKATAN 3

Penyelaras                               :  Sazliena Bt Hamzah

Setiausaha                                :  Nor Azian Bt Mior Hashim

 

NAMA GURU TINGKATAN

Tingkatan 3 RK                                   : Junainah Bt. Mohd Yunos

Tingkatan 3 AA                                   : Sazliena Bt. Hamzzah

Tingkatan 3 Kreatif                  : Mohd Mothair@Mohd Mohathir B. Jamaludin

Tingkatan 3 Holistik                : Nor Azura Bt. Osman

Tingkatan 3 Inovatif                : Nor Azian Bt. Mior Hashim

Tingkatan 3 Realistik               : Zainal Abidin B. Razak

 

TINGKATAN 4

Penyelaras                               : Khatini Bt Osman

Setiausaha                                : Nor Mahani Bt Ismail

 

NAMA GURU TINGKATAN

Tingkatan 4 Kreatif                  : Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

Tingkatan 4 Holistik                : Mohd Anuar B. Mohd Salleh

Tingkatan 4 Inovatif                : Nor Mahani Bt. Ismail

Tingkatan 4 Realistik               : Hazrin Nafiza Bt. Mat Salim

Tingkatan 4 Jauhari                 : Kwan Gook Siew

Tingkatan 4 Optimis                   : Khatini Bt Osman

 

TINGKATAN 5

Penyelaras                              :  Wan Aziah Bt Abd Kadir

Setiausaha                               :  Halimatun Bt Kechik

 

NAMA GURU TINGKATAN

Tingkatan 5 Kreatif                  : Wan Aziah Bt. AB. KAdir

Tingkatan 5 Holistik                  : Zuriana Bt. Jusoh

Tingkatan 5 Inovatif                : Halimatun Bt. Kechik

Tingkatan 5 Realistik               : Fatimah Bt. Abdul Razak

Tingkatatan 5 Jauhari                  : Wan Aziah Bt Abd Kadir

Tingkatan 5 Optimis                : Khatini Bt Osman

 

PENDIDIKAN KHAS

NAMA GURU TINGKATAN

Cemerlang 1                             : Ainor Salikin binti Jamaludin

Cemerlang 2                             : Farah Nadia Bt Abdul Wahab

Cemerlang 3                          : Nooraini Bt Ab Manaf

Cemerlang 4                           : Nazri bin Aziz

Cemerlang 5                           : Siti Diana Binti Daud

Cemerlang 6                           : Pn Yeo Siew Tin

JAWATANKUASA MINGGU MATA PELAJARAN

MINGGU KEMANUSIAAN

Penyelaras                                : Zulkifly Bin Baharom

Setiausaha                                : Hazrin Nafiza Bt Mat Salim (KP PSV)

AJK                                         :  Norrizan Bt Seman  (KP Sejarah)

:  Mohd Anuar B Mohd Salleh  (KP P.Islam)

:  Siti Nurhidayah Bt. Amin (KP KKQ)

:  Halimatun Bt. Kecik (KP Sains Sukan)

:  Khairar Bt Abdul Mutalib (KP Geografi)                              :

: Semua Guru Mata Pelajaran Bidang

Kemanusiaan

MINGGU VOKASIONAL DAN TEKNIK

Penyelaras 1                            :  Alwiyaton Bt. Alwi

Setiausaha                                : Nurul Asma Bt. Abd Kadir

AJK                                         : Zuriana Binti Jusoh

: Nor Azian Bt. Mior Hashim

: Roziana Bt. Kamaruddin

: Fatimah Bt. Abdul Razak

: Mohamad Rosli Bin Saleh

: Wan Jamaludin Bin Hasan

: Semua guru mata pelajaran Bidang Vok & Tek.

 

 

MINGGU BAHASA

Penyelaras 1                             : Zainab Bt. Mohamad Razalli

Penyelaras 2                             : Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah

Setiausaha                                :  Nur Juwaini Bt Arshad

AJK                                         : Sharipah Aishah Bt.Syed Abdullah

: Najmah Bt Ahmad Tarmidzi

: Nur Azura Bt. Osman

: Mohd Mohathair Bin Jamaluddin

: Syarifah Hanum Bt. Syed Omar

: Semua Guru Mata Pelajaran Bidang Bahasa

 

MINGGU SAINS DAN MATEMATIK

Penyelaras                                : Norhayati Bt Abdul Hamid

Setiausaha                                :. Khatini Bt. Osman (KP Matematik)

AJK                                         :  Kamariah Bt. Zainuddin (KP Fizik)

: Nor Mahani Bt. Ismail (KP Kimia)

:  Mohammad Fauzi B. Hussain (KP Biologi)

:  Nuzilah Bt Shafiee (KP M.Tambahan)

JAWATANKUASA TEKNOLOGI HIJAU

Penyelaras                                                                    : Ahmad Jefri Bin Kamil

Naib Pengerusi 1                                                         : Maznah Bt A. Manan

Naib Pengerusi 2                                                         : Razitah Bt Nurawi

Naib Pengerusi 3                                                         :Ainuddun Bin Muhammad

Penyelaras                                                                   : Norhayati Bt Abdul Hamid

Setiausaha                                                                   : Kamariah Bt Zainuddin

Pen. Setiausaha                                                           : Noorhafizah Bt Sultan

AJK                                                                             : KP Fizik, KP Biologi, KP Kimia dan KP Sains

Semua Pembantu Makmal