J/Kuasa Kokurikulum 2019

JAWATANKUASA INDUK KOKURIKULUM

Pengerusi                                         : Ahmad Jefri B. Kamil

Timbalan  Pengerusi                      : Ainuddin B. Muhammad

Naib Pengerusi 1                             : Maznah Bt. A. Manan

Naib Pengerusi 2                             : Razitah Bt. Nurawi

Naib Pengerusi 3                             : Amran B. Marhamdan

Setiausaha                                       : Nurul Asma Bt. Abd Kadir

Setiausaha  Sukan                            : Supardi B.  Mohd Sani

Setiausaha Merentas Desa               : Aslinda Bt. Paat

Penyelaras Persatuan                       : Wan Aziah Bt. Abd Kadir

Penyelaras Kelab                               : Nor Mahani Bt. Ismail

Penyelaras Badan Beruniform       : Nor Azura Bt. Osman

Penyelaras Permainan                     : Nor Azian Bt. Mior Hashim

Penyelaras Koperasi                          : Noraishah Bt. Abdullah

Setiausaha Kejora                               : Nur Juwaini Bt. Arshad

 

SETIAUSAHA PROGRAM KOKURIKULUM SEKOLAH 2019

Bil

Program /Aktiviti

Setiausaha

1

Hari Karnival Kokurikulum

Nor Azian Bt. Mior Hashim

2

Hari Anugerah Kokurikulum

Nurul Asma Bt. Abd Kadir

3

Sambutan Bulan Kebangsaan

Razmarina Bt. Rasak

4

LADAP Kokurikulum

Khairar Bt. Abd Mutalib      

5

Perkhemahan Perdana

Aslinda Bt. Paat

6

Kawad Formasi

Nor Azura Bt. Osman

7.

Khidmat Masyarakat

Sharifah Bt. Alwi 

8

Hari Sukan Negara

Supardi B.  Mohd Sani

9.

Sambutan Hari Raya Badan Beruniform

Siti Zuraidah Bt. Abdul

10

Pertandingan Mengemas kini dan

Keceriaan Papan Kenyataan

Razmarina Bt.A. Rasak

11

Pentaksiran PAJSK

Laila Bt. Abdullah

12

Pentaksiran SEGAK

Aslinda Bt. Paat

12

Program Pengesanan Bakat

Nurul Asma Bt. Abd Kadir

 

AKTIVITI KO AKADEMIK

BIL

AKTIVITI

NAMA GURU

1.

Bahas Bahasa Melayu Ala  Parlimen

 Wan Abdul Hadi B. Wan Yusoff

 Sharifah Aisyah Bt. Syed Abdullah

 Zainab Bt. Mohd. Razalli

2.

Pertandingan Pidato

 Sharifah Hanum Bt. Syed Omar

3.

Forum Remaja

Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

Zainab Bt. Mohd. Razalli

4.

Pertandingan Syair Dan Deklamasi Puisi

Norsaedah Bt. Che Ree

Zainab Bt. Ahmad

5.

Pertandingan Sahiba

Sharifah Aisyah Bt. Syed Abdullah

6.

Pantun

Norsaedah Bt. Che Ree

Siti Zuraidah Bt. Abdul

7.

Penulisan Esei/ Karya Kreatif/Surat

Norliayana Manjeet Bt. Abdullah

Laila Bt. Abdullah

8.

Robotik

Mohad Fauzi B. Hussain

Syuhada Bt. Abdullah

9.

Public Speaking

Nor Azura Bt. Osman

10.

Pertandingan Sahibba

Sharifah Aishah Bt. Syed Abdullah

Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

11.

Pelancaran Roket Sm

Rosdi B. Mat Hussain

Kamariah Bt.  Zainuddin

12.

Scrabble

Kwan Gook Siew

13.

Koir SM

Yeam Koon Peng

Nor Azura Bt. Osman

14.

Kompang Dan Formasi Sm

Pn. Halijah Bt. Johari

Pn. Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah

15.

Kuiz Pengguna

Nor Aishah Bt. Abdullah @ Ibrahim

16.

Kuiz PNB

Zuriana Bt. Jusoh

17.

Kuiz Agama/ Hafazan/ Jawi/ Syarahan

Nazri B. Muhammad

Asmiza Bt. Omar

18.

Minggu Akademik

1.      Norhayati Bt. Abd Hamid

2.      Zainab Bt. Mohamad Razalli

3.      Zulkifly B. Baharom

4.       Alwiyaton Bt. Alwi

 

 

 

 

 

PENYELARAS PROGRAM KOKURIKULUM

  1. Setiausaha Kokurikulum                    : Nurul Asma Bt.  Abd Kadir
  2. Penyelaras Persatuan             : Wan Aziah Bt. Abd Kadir
  3. Penyelaras Kelab : Nor Mahani Bt. Ismail
  4. Penyelaras Badan Beruniform : Nor Azura Bt. Osman
  5. Penyelaras Permainan : Nor Azian Bt. Mior Hashim

 

 

PENYELARAS PROGRAM KO-AKADEMIK

  1. Guru Kanan Teknik & Vokasional : Alwiyaton Bt. Alwi
  2. Guku Kanan Bahasa             : Zainab Bt. Mohamad Razalli
  3. Guru Kanan Sains & Matematik : Norhayati Bt. Abdul Hamid
  4. Guru Kanan Kemanusiaan : Zulkifly B. Baharom                                    

 

JAWATANKUASA PEMBANGUNAN SUKAN / PERMAINAN ELIT

Pengerusi                 : Ahmad Jefri B. Kamil

Naib Pengerusi 1     : Ainuddin B. Muhammad

Naib Pengerusi 2     : Maznah Bt.A. Manan

                                    : Razitan Bt.Narawi

                                    : Amran B. Marhamdan

Setiausaha               : Aslinda Bt.Paat

AJK                         : Jurulatih Pasukan Sekolah

 

 

JAWATANKUASA KOPERASI SEKOLAH

Pengerusi                                         : Ahmad Jefri B. Kamil

Timbalan  Pengerusi                      : Ainuddin B. Muhammad

Naib Pengerusi 1                             : Maznah Bt. A. Manan

Naib Pengerusi 2                             : Razitah Bt. Nurawi

Naib Pengerusi 3                             : Amran B. Marhamdan

Setiausaha                                       : Nor Aisyah Bt. Abdullah @ Ibrahim

Bendahari                                        : Nor Azian Bt. Mior Hashim

AJK                                                    : Semua Guru Kanan

                                                           : Ismayazan B. Ismail

                                                            : Nazri B. Muhammad

                                                            : Khairar Bt. Abd Mutalib

                                                             : Nuzilah Bt.Sahfiee

                                                             : Hasniza Bt. Teh

                                                             : Raha Bt. Abdul Rahman

 

JAWATANKUASA MAJALAH SEKOLAH

 Pengerusi                                         : Ahmad Jefri B. Kamil

Timbalan  Pengerusi                       : Ainuddin B. Muhammad

Naib Pengerusi 1                             : Maznah Bt. A. Manan

Naib Pengerusi 2                             : Razitah Bt. Nurawi

Naib Pengerusi 3                             : Amran B. Marhamdan

Setiausaha 1                                    : Nur Juwaini Bt. Arshad

AJK

Jurufoto                                           : Zainal Abidin B. Razak

                                                          : Ismayazan B. Ismail

Editor                                               : Siti Nurhidayah Bt.Amin

                                                          : Junainah Bt.Mohd Yunos

Iklan                                                : Salidah Bt. Saad

                                                         : Ainor Sarah Bt.Jamaludin

 

                                                                     

UNIT BERUNIFORM (PENYELARAS : NOR AZURA BT. OSMAN)

 

ANGKATAN PERKHIDMATAN AWAM (APAM)

 

PERSATUAN BULAN SABIT MERAH

1.      Nor Atikah Bt.Mohd Izani (K)

2.      Hasniza Bt. Teh(PK)

3.      Nor Aishah Bt. Abdullah @ Ibrahim

4.      Wan Jamaludin B.. Hasan

5.      Mohd Mohathir B. Jamaludin

6.      Noorhafizah Bt. Sultan

7.      Nurul Asma Bt. Kadir

 

1.      Roziana Bt. Kamaruddin (K)

2.      Effa Rina Bt. Mohd Matore (PK)

3.      Mohd Anuar B. Mohd Salleh

4.      Norhayati Bt. Abdul Hamid

5.      Nuzilah Bt. Shafiee

6.      Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah

7.      Chan Kin Peoh

8.      Zainal Abidin B. Razak

9.      Supardi B. Mohd Sani

 

KADET POLIS

 

KADET REMAJA SEKOLAH

1.      Pn. Aznita Bt. Ahmad Nawawi (K)

2.      Siti Zuraidah Bt. Abdul (PK)

3.      Nor Saedah Bt. Che Ree

4.      Rosdi B. Mat Hussain

5.      Halimaton Bt. Kechik

6.      Nor Azura Bt. Osman

7.      Mohd. Fauzi B. Hussain

8.      Mohd Rosli B. Salleh

 

1.      Laila Bt. Abdullah(K)

2.      Nazri B. Muhammad (PK)

3.      Hazrin Nafiza Bt. Mat Salim

4.      Wan Abdul Hadi B. Wan Yusof

5.      Zainab Bt. Ahmad

6.      Aslinda Bt. Paat

7.      Fatimah Bt. Abd Razak

8.      Hazrin Nafiza Bt. Mat Salim

9.      Shuhada Bt. Abdullah

 

 

PENGAKAP

 

PUTERI ISLAM

1.      Nor Azian Bt. Mior Hashim (K)

2.      Ismayazan B. Ismail (PK)

3.      Sharifah Aisyah Bt. Syed Abdullah

4.      Nor Mahani Bt. Ismail

5.      Kamariah Bt. Zainuddin

6.      Khatini Bt. Othman

7.      Balu A/L Krishnan

8.      Razmarina Bt. A. Rasak

9.      Radzali B. Ahmad

 

1.      Sazliena Bt. Hamzah (K)

2.      Siti Nurhidayah Bt. Amin (PK)

3.      Asmiza Bt. Omar

4.      Wan Aziah Bt. Abd Kadir

5.      Sharifah Bt. Hj. Alwi

6.      Mardhiah Bt. Muhammad

7.      Nor Zakiah Bt. Ramlan

8.      Sharifah Hanum Bt. Syed Omar

PANDU PUTERI

 

PENGAKAP PENDIDIKAN KHAS

1.      Norrizan Bt. Seman (K)

2.      Junainah Bt. Mohd Yunos (PK)

3.      Rafidah Bt. Dahlan

4.      Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

5.      Zuriana Bt. Jusoh

6.      Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

7.      Kwan Gook Siew

8.      Raha Bt. Abdul Rahman

9.      Yeam Koon Peng

 

 

1.       Chew Bee Keow(K)

2.      Aliza Bt. Othman (Pen)

3.      Siti Diyana Bt. Daud

4.      Ainor Salikin Bt. Jamaludin

5.      Jamaliah Bt. Ahmad

6.      Nooraini Bt. Ab Manaf

7.      Munirah Bt. Jidin

8.      Yeo Siew Tin

9.      Nazri B. Aziz

 

 

 

 

KADET REMAJA SEKOLAH (PENTADBIR)

1.      Ahmad Jefri B. Kamil

2.      Maznah Bt. A. Manan

3.      Razitah Bt. Nurawi

4.      Ainuddin B. Muhammad

5.      Amran B.Marhamdan

6.      Zulkifly B. Baharom

7.      Zainab Bt. Mohd Razalli

8.      Alwiyaton Bt. Alwi

9.      Norhayati Bt. Abd Hamid

 

 

 

PERSATUAN (PENYELARAS WAN AZIAH BT. ABD KADIR)

 

MBMMBI

 

PENDIDIKAN ISLAM

 

RBT.

1.      Norliyana Manjeet Bt. Abdullah (K)

2. Kwan Gook Siew (PK)

3. Siti Zuraidah Bt. Abdul   

4. Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

        

 

1.      Mardiah Bt. Muhammad (K)

2.      Nazri B. Muhammad (PK)

3.      Siti Nurhidayah Bt. Amin

4.      Nazri B. Muhammad

 

1.   Fatimah Bt. Abd Razak (K)

2.   Balu A/L Balakrishnan (PK)

3.   Nur Atikah Bt. Mohd Izani 

 

SAINS & MATEMATIK

 

ASK

 

SEJARAH

1.   Ismayazan B. Ismail (K)

2.   Nor Hafizah Bt. Sultan

 

 

1.   Wan Jamaluddin B. Hasan (K)

2.   Rafidah Bt. Dahlan (PK)

3.   Hasniza Bt. Teh

 

 

1.      Razmarina Bt. A. Rasak (K)

2.      Norrizan Bt. Seman

SENI KREATIF

 

SPBT.

 

SAINS SUKAN

 

1. Hazrin Nafiza Bt. Mat Salim (K)

2. Khairar Bt. Abdul Mutalib (PK)

 

 

1.   Asmiza Bt.  Omar (K)

2.   Sazliena Bt. Hamzah (PK)

 

 

 

1.      Halimatun Bt. Kechik (K)

 

 

 

 

KELAB (PENYELARAS : NOR MAHANI BT. ISMAIL)

 

ANTI-JENAYAH

 

ROBOTIK

 

RUKUN NEGARA

1.   Wan Abdul Hadi B. Wan Yusoff (K)

2.   Chan Kin Peoh (PK)

3.   Laila Bt. Abdullah

 

1.Mahfuz b. Ahmad (K)

2. Hana Zafinaz Bt. Md. Hanapiah (PK)

3. Shuhada Bt. Abdullah

 

 

1. Sharifah Hanum Bt. Syed Omar (K)

2. Junainah Bt. Mohd Yunus (PK)

3. Mohd Anuar B. Salleh

 

KOPERASI

 

AEROANGKASA

 

PENGGUNA

1.      Raha Bt. Abdul Rahman (K)

2.      Nor Azian Bt. Mior  Hashim(PK)

3.   Nuzilah Bt. Shafie

4.   Hasniza Bt. Teh

 

 

1.      Kamariah Bt. Zainuddin (K)

2.      Rosdi B. Mat Hussain (PK)

3.      Khatini Bt. Othman

4.      Roziana Bt. Kamaruddin

 

 

1.   Nor Aisyah Bt.Abdullah (K)

2.      Sharipah Aisyah Bt. Syed Abdullah (PK)

 

 

TUNAS NIAGA

 

MALAYSIAKU

 

MUZIK DAN BUDAYA

1. Nur Juwaini Bt. Arshad (K)

2. Aznita Bt. Nawawi (PK)

3. Zuriana Bt. Jusoh

4. Radzali Bt. Ahmad

 

 

1.      Zainab Bt. Ahmad (K)

2.      Norsaedah Bt. Che Ree (PK)

 

 

 

1.      Nor Azura Bt. Osman (K)

2.      Yeam Koon Peng (PK)

3.   Supardi B. Mohd Sani

 

BIMB.GAN DAN KAUNSELING

 

FOTOGRAFI

 

 

1.  Effa Rina Bt. Mohd. Matore (K)

2.  Sharifah Bt. . Alwi (PK)

 

 

1.      Zainal Abidin B. Razak(K)

2.      Ismayazan B. Ismail (PK)

 

 

 

 

 PERMAINAN(PENYELARAS: NOR AZIAN BT. MIOR HASHIM)

 

BADMINTON

 

BOLA TAMPAR

 

BOLA BALING

1.      Chan Kin Peoh (K)

2.      Kwan Gook Siew (PK)

3.     Zainab Bt. Ahmad

4.     Pn. Roziana Bt. Kamaruddin

 

 

1.En. Mohd Rosli B.. Salleh (K)

2.En. Wan Jamaludin B. Hasan (PK)

3.  Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah         

4. Pn. Mardiah Bt. Muhammad

5.  Norrizan Bt. Seman

 

1. Zuriana Bt. Jusoh (K)

2. Balu A/L Krishnana (PK)

3. Nor Azura Bt. Osman

4. Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

5. Nuzilah Bt. Shafie

 

MEMANAH

 

BOLA JARING

 

BOLA SEPAK

1.      Siti Zuraidah Bt. Abdul (K)

2.      Rosdi B. Mat Hussain (PK)

3.     Kamariah Bt. Zainuddin

4.    Hasniza Bt. Teh

 

 

 

1.       Norhafizah Bt. Sultan (K)

2.       Syuhada Bt. Abdullah (PK)

3.       Nor Aishah Bt. Abdullah @ Ibrahim

4.       Razmarina Bt. A. Rasak

 

 

1.       Zanal Abidin B. Razak (K)

2.       Mhafuz b. Ahmad (PK)

3.       Ismayazan B. Ismail

4.       Nazri B. Aziz

 

PINGPONG

 

SEPAK TAKRAW

 

CATUR

1.      Rafidah Bt. Dahalan (K)

2.      Mohd Mohathir B. Jamaludin (PK)

3.      Wan Aziah Bt. Abd. Kadir 

4.      Yeam Koon Peng

 

1.  Mohd. Anuar B. Salleh (K)

2.  Nazri B. Muhammad (PK)

 

 

1.      Khatini Bt. Othman (K)

2.      Effa Rina Bt. Mohd Matore (PK)

3.  Aznita Bt. Ahmad Nawawi

4.  Sharifah Hanum Bt. Syed Omar

OLAHRAGA

 

SAHIBBA

 

KAROM

1.       Supardi B. Mohd Sani (K)

2.       Raha Bt. Abdul Rahman (PK)

3.       Rosdi B. Mat Hussain

4.       Sazliena Bt. Hamzah

5.       Junainah Bt. Mohd Yunos

6.       Nor Saedah Bt. Che Ree

 

 

1.      Sharipah Aishah Bt. Syed Abdullah

2.      Fatimah Bt. Abd. Razak

3.   Asmiza Bt. Omar

 

 

1. Sharifah Bt. Hj. Alwi

2. Siti Nur Hidayah Bt. Amin

 

BOLING TENPIN

 

TAEKWANDO

 

SKUASY

 

1.      Pn. Hjh. Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

2.      Wan Abdul Hadi B. Wan Yusof

3.   Mohd Mohathir B. Jamaludin

4.   Laila Bt. Abdullah

5.   Nazri B. Mohammad

 

 

1.       Khairar Bt. Abdul Mutalib

2.       Najmah Bt. Tarmidzi

3.       Juwaini Bt. Arshad

4.       Chan Kin Peoh

 

 

1.       Supardi B. Mohd Sani

2.       Aslinda Bt. Paat

 

 

 

      

PROGRAM PEMBANGUNAN ELIT

PENYELARAS

PROGRAM

SETIAUSAHA KOKURIKULUM

SETIAUSAHA SUKAN

PENASIHAT SKUASY

PENASIHAT BOLING TENPIN

PENASIHAT TAEKWANDO

OLAHRAGA

SKUASY

BOLA JARING

BOLING TENPIN

TAEKWANDO

 

GURU RUMAH TAHUN 2019

 

ISKANDAR (KUNING)

 

CHULAN(HIJAU)

  1. Rafidah Bt. Dahlan (K)
  2. Sazliena Bt. Hamzah (PK)
  3. Khairul Akmal B. Abdul Kadir

4.      Ismayazan B.Ismail

  1. Wan Abdul Hadi B. Wan Yusof
  2. Halimatun Bt. Kechik
  3. Khatini Bt. Osman
  4. Fatimah Bt. Abdul Razak
  5. Mohd Anuar B. Mohd Salleh
  6. Effa Rina Bt. Mohd Matore
  7. Mardiah Bt. Mohamad
  8. Ainor Salikin Bt. Jamaludin
  9. Kamariah Bt. Zainuddin
  10. Khairar Bt. Abdul Mutalib
  11. Noor Izura Bt. Ali
  12. Siti Diana Bt. Daud
  13. Yeam Koon Peng

 

 

PENASIHAT : ZULKIFLY B. BAHAROM

 

1.         

1.      Yeo Siew Tin(K)

1.       Nor Hafizah Bt. Sultan(PK)

  1. Mohamad Fauzi B. Hussain
  2. Wan Jamaludin B. Hasan

4.       Mohd Mohathir B. Jamaludin

5.       Raha Bt. Abdul Rahman

  1. Norrizan Bt. Seman

7.       Nur Atikah Bt. Mohd Zain

  1. Kwan Gook Siew
  2. Asmiza Bt. Omar
  3. Laila Bt. Abdullah
  4. Norzakiah Bt.  Ramlan
  5. Razmarina Bt. A.Rasak
  6. Roziana Bt. Kamaruddin
  7. Sharifah Hanum Bt. Syed Omar
  8. Siti Zuraidah Bt. Abdul

16.    Wan Aziah Bt. Abdul Kadir

 

 

PENASIHAT : NORHAYATI BT. ABD HAMID

ABDULLAH(BIRU)

 

IDRIS (MERAH)

1.      Junainah Bt. Mohd Yunos (K)

2.      Zainab Bt. Ahmad (PK)

3.      Nazri B. Aziz

4.      Nazri B. Muhammad

5.      Zainal Abidin B. Razak

6.      Radzali B. Ahmad

7.      Hana Zafinaz Bt. Md Hanafiah

8.      Alwiyaton Bt. Alwi

9.      Aliza Bt. Othman

10.  Aznita Bt. Ahmad Nawawi

11.  Chew Bee Keow

12.  Fairus Fariza Bt. Abdul Karim

13.  Sharifah Bt. Hj. Alwi

14.  Nor Mahani Bt. Ismail

15.  Nooraini Bt. Ab. Manaf

16.  Norliyana Manjeet Bt. Abdullah

17.  Shuhada Bt. Abdullah

 

 

PENASIHAT: ALWIYATON BT. ALWI

 

1.       

1.      Munirah Bt. Jidin(K)

2.      Hasniza Bt. Teh (PK)

3.      Chan Kin Peoh

4.      Balu  A/L Krishnan

5.      Zuriana Bt. Jusoh

6.      Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi

7.      Nor Azian Bt. Mior Hashim

8.      Jamaliah Bt. Ahmad

9.      Nor Azura Bt. Osman

10.  Norsaedah Bt. Che’ Ree

11.  Nuzilah Bt. Shafiee

12.  Sharifah Aishah Bt. Syed Abdullah

13.  Nur Juwaini Bt. Arshad

14.  Siti Nur Hidayah Bt. Amin

15.  Nor Aisyah Bt. Abdullah

16.  Hazrin Hafiza Bt. Mat Salim

 

 

 

 

PENASIHAT : ZAINAB BT. MOHAMAD RAZALLI

 

JADUAL BERTUGAS DI PERHIMPUNAN BAGI UNIT BERUNIFORM TAHUN 2019

BIL

UNIT BERUNIFORM

TARIKH

1

Pengakap

9 JANUARI 2019

2

Kadet Polis

16 JANUARI 2019

3

Bulan Sabit Merah Malaysia

23 JANUARI 2019

4

Kadet Remaja Sekolah

30 JANUARI 2019

5

Puteri Islam

13 FEBRUARI 2019

6

Pandu Puteri

20 FEBRUARI 2019

7

Angkatan Perkhidmatan Awam (APAM)

27 FEBRUARI 2019

8

Pengakap

06 MAC 2019

9

Kadet Polis

13 MAC 2019

10

Bulan Sabit Merah Malaysia

20 MAC 2019

11

Kadet Remaja Sekolah

03 APRIL 2019

12

Puteri Islam

10 APRIL 2019

13

Pandu Puteri

17 APRIL 2019

14

Angkatan Perkhidmatan Awam (APAM)

24 APRIL 2019

15

Pengakap

08 MEI 2019

16

Kadet Polis

15 MEI 2019

17

Bulan Sabit Merah Malaysia

12 JUN 2019

18

Kadet Remaja Sekolah

19 JUN 2019

19

Puteri Islam

26 JUN 2019

20

Pandu Puteri

03 JULAI 2019

21

Angkatan Perkhidmatan Awam (APAM)

10 JULAI 2019

22

Pengakap

17 JULAI 2019

23

Kadet Polis

24 JULAI 2019

24

Bulan Sabit Merah Malaysia

31 JULAI 2019

25

Kadet Remaja Sekolah

08 OGOS 2019

26

Puteri Islam

08 OGOS 2019

27

Pandu Puteri

22 OGOS 2019

28

Angkatan Perkhidmatan Awam (APAM)

29 OGOS 2019

29

Pengakap

04 SEPTEMBER 2019

30

Kadet Polis

11 SEPTEMBER 2019

31

Bulan Sabit Merah Malaysia

18 SEPTEMBER 2019

32

Kadet Remaja Sekolah

25 SEPTEMBER 2019

33

Puteri Islam

03 OKTOBER 2019

34

Pandu Puteri

10 OKTOBER 2019

35

Angkatan Perkhidmatan Awam (APAM)

17 OKTOBER 2019

36

Pengakap

24 OKTOBER 2019

37

Kadet Polis

31 OKTOBER 2019

 

 

 

  • Pelajar daripada Unit Beruniform terlibat akan mengendalikan perhimpunan (RABU) setiap minggu.