Unit Uniform

UNIT BERUNIFORM 2018 (Download)

ANGKATAN PERKHIDMATAN AWAM(APAM)

  1. Nor Atikah Binti Mohd Izani (K)
  2. Hasniza Bt. Teh(PK)
  3. Nor Aishah Bt. Abdullah @ Ibrahim
  4. Radzali Bin Ahmad
  5. Wan Jamaludin B. Hasan
  6. Mohd Mohathir Bin Jamaludin

 

PERSATUAN BULAN SABIT MERAH

  1. Roziana Bt. Kamaruddin (K)
  2. Effa Rina Bt. Mohd Matore (PK)
  3. Mohd Anuar B. Mohd Salleh
  4. Norhayati Bt. Abdul Hamid
  5. Shuhada Bt. Abdullah
  6. Nuzilah Bt. Shafie
  7. Hana Zafinaz Bt. Md Hanapiah
  8. Chan Kin Peoh Pn.

 

KADET POLIS

  1. Pn. Aznita Bt. Ahmad Nawawi (K)
  2. Siti Zuraidah Bt. Abdul (PK)
  3. Zulkifli Bin Baharom
  4. Nor Saedah Bt. Che Ree
  5. Rosdi Bin Mat Hussain
  6. Halimaton Bt. Kechik
  7. Nor Azura Bt. Osman
  8. Mohd. Fauzi Bin Hussain

 

KADET REMAJA SEKOLAH

  1. Laila Bt. Abdullah (K)
  2. Farah Husna Bt. Kamarudin (PK)
  3. Wan Abdul Hadi B. Wan Yusof
  4. Zainab Bt. Ahmad
  5. Aslinda Bt. Paat
  6. Fatimah Bt. Abd Razak
  7. Hazrin Nafiza Bt. Mat Salim
  8. Nazri B. Muhammad

 

PENGAKAP

  1. Khatini Bt. Othman (K)
  2. Nor Azian Bt. Mior Hashim (PK)
  3. Sharifah Aisyah Bt. Syed Abdullah
  4. Nor Mahani Bt. Ismail
  5. Kamariah Bt. Zainuddin
  6. Ismayazan B. Ismail
  7. Balu A/L Krishnan
  8. Razmarina Bt. A. Rasak

PANDU PUTERI

  1. Norrizan Bt. Seman (K)
  2. Nurul Asma Bt. Kadir (PK)
  3. Nur Azizah Bt. Jaafar Sidek
  4. Najmah Bt. Ahmad Tarmidzi
  5. Zuriana Bt. Jusoh
  6. Norliyana Manjeet Bt. Abdullah
  7. Kwan Gook Siew

 

 

 

PENGAKAP PENDIDIKAN KHAS

  1. Nazri B. Aziz (K)
  2. Aliza Bt. Othman (Pen)
  3. Siti Diyana Bt. Daud
  4. Ainor Salikin Bt. Jamaludin
  5. Jamaliah Bt. Ahmad
  6. Nooraini Bt. Ab Manaf

 

PUTERI ISLAM

  1. Sazliena Bt. Hamzah (K)
  2. Siti Nurhidayah Bt. Amin (PK)
  3. Asmiza Bt. Omar
  4. Wan Aziah Bt. Abd Kadir
  5. Sharifah Bt. Hj. Alwi
  6. Mardhiah Bt. Muhammad
  7. Nor Aishah Bt. Abdullah @ Ibrahim

 

KADET BOMBA

  1. Nor Zakiah Bt. Ramlan
  2. Sharifah Hanum Bt. Syed Omar (PK)
  3.  Zainal Abidin B. Razak
  4. Yeam Koon Peng
  5. Siti Suraiyah Bt. M. Horsi
  6. Mohd Rosli B. Salleh

 

KADET REMAJA SEKOLAH (PENTADBIR)

  1. Yamin Bin Zakaria
  2. Hjh. Maznah Bt. A. Manan
  3. Faridah Hanim Bt. Mohd. Jamli
  4. Razitah Bt. Nurawi
  5. Amran B.Marhamdan
  6. Samsiah Bt. Abd Mutalib
  7. 7. Zainab Bt. Mohd Razalli
  8. Alwiayaton Bt. Alwi
  9. Umi Kalsom Bt. Ahmad @ Muhammad

 

 

                                                      TAEKWANDO

                                                                                                               1.Najmah bt. Tarmidzi     

 2.Khairar Bt. Abdul Mutalib

3.Nurul Husna Bt. Mohd Sharif

4.Juwaini Bt. Arshad